Sklepy internetowe


Sklepy internetowe to obecnie najbardziej zaawansowane technicznie wykorzystanie możliwości internetu dla firmy. Proponujemy Państwu stworzenie serwisu www opartego na dynamicznej jego zawartości. Pełna integracja z Państwa bazą produktów pozwoli przedstawić pełną ofertę wszystkim potencjalnym klientom mającym dostęp do sieci inetrnet. Rozwiązanie to ma tę zaletę, że oferta ta jest najbardziej jak to możliwe aktualna. Przykładowo, po zmianie ceny danego produktów zmiana ta będzie natychmiastowo uwzględniona w Państwa Sklepie internetowym, a co za tym idzie klient będzie miał stale aktualną ofertę.
Oprócz przeglądania katalogu produktów, klient będzie mógł dokonać wprost z przeglądarki internetowej zamówienia na wybrane produkty. Gotowe zamówienie będzie przesłane do Państwa firmy. W najbardziej rozbudowanej wersji będzie możliwe uwzględnienie przy zamówieniu aktualnych stanów magazynowych.
Dodatkowo otrzymujecie Państwo pełna kontrolę nad swoim sklepem. Możecie sami decydować jakie produkty chcecie zaoferować, zmieniać ich ceny, opisy i zdjęcia oraz mieć pełną kontrole nad zamówieniami.
Sklep internetowy to najszybsze dotarcie do klienta, błyskawiczna reakcja na zamówienia oraz najbardziej aktualna oferta.

 

  1. Wykonany na bazie technologii ASP

Koszt – 1450 zł / jednorazowo
+ moduł zdalnej administracji – 495 zł / jednorazowo

  1. Wymagany pakiet internetowy:
    PAKIET SREBRNY

· Serwer wirtualny – 50MB
· Dowolna domena
· 5 kont pocztowych
· poczta w domenie klienta
· ochrona antywirusowa
· dostęp FTP
45 zł / mies. lub 450 zł rocznie

 

Copyright 2002-2005 ZelNet , Thursday, November 14, 2019 , Login, Register